חדרי בריחה

חדרי בריחה זה כל כך תשע"ז. מזל שאנחנו צעד לפניכם עם חדרים וירטואליים, כאלה שלא צריך בשבילם לנסוע ולחפש חניה ולהינעל בחדר מלחיץ עם חלקי גופות וקולות של ערפדים. חדרי הבריחה שלנו ידועים בקרבתם לבית שלכם, למעשה בתוך הבית ממש, במרחק נגיעה בעכבר.

החדרים דומים ברעיון לחדרים הרגילים שאתם מכירים – יש חידות שצריך לפתור ומסכים שצריך לעבור וקופסאות שצריך לצאת מהן. רק הפלטפורמה שונה (וזה שהם הרבה הרבה יותר טובים, בפער).

עלו והצליחו ומלאו את הארץ.

המרגל היווני

יהודה המכבי צריך אתכם, לא תעזרו?

בואו לתת דחיפה קטנה לנס חנוכה, כדי שכולנו נוכל לחגוג וליהנות ולשרוף את המטבח (מי שם חנוכיות מתחת לארון?? חכמים בלילה).

חדר בריחה לחנוכה, לרכישה לחצו כאן.

המרגל היווני

 

אורית המכבית

עוד חדר לחנוכה, והפעם – לילדים.

אורית יצאה לשחק בסביבונים מחוץ למערה שבה התחבאו ההורים שלה, כשלפתע עברה לידה קבוצת חיילים יוונים. היא הקשיבה לשיחה שלהם ושמעה קצת יותר מדי, ועכשיו גורל מדינת היהודים תלוי בה. כדי להציל את כולם היא תצטרך לפתור חידות, להתחמק מחיילים יוונים ולנפץ אלילים. כלומר אתם תצטרכו. בהצלחה כמו שאומרים.

אתם יודעים איפה ללחוץ.

אורית המכבית

 

סלפי בכותל

עוד חדר בריחה שפספסתם, מה יהיה? כמעט זכיתם במחשב, רחפן וארוחת בוקר זוגית. פעם הבאה תגיעו בזמן.

סלפי בכותל

 

האתרוג האחרון בשטיגליץ

בעיירה שטיגליץ שבצפון־מערב פולין, החסידים והאדמו"ר נקלעו למצוקה. החג עוד רגע נכנס ואין ארבעת המינים לברך עליהם! מה עושים? הרב'ה שולח אתכם למשימה, ואתם בניסי ניסים צריכים לחזור עם ארבעת המינים עד כניסת החג. וזה הרבה יותר מסובך ממש שזה נשמע. במיוחד בהתחשב בעובדה שכרגע החדר לא פעיל. אבל תנסו בכל זאת, ממילא בסיפורים חסידיים שום דבר לא מובן מאליו. מאמינים בכם.

האתרוג האחרון בשטיגליץ

 

הבריחה מטיטוס

הסיפור הוא פשוט: אנחנו נמצאים בסוף ימי בית שני. הרומאים צרים על העיר באלפיהם כבר תקופה ארוכה, אנשי ירושלים רעבים ללחם ומים. אתם צריכים להצליח להוציא את רבן יוחנן בן זכאי מהעיר, כדי שייפגש עם הקיסר הרומאי.

עוד פרטים וגם אפשרות לרכוש ממש כאן.

הבריחה מטיטוס