הקהילות שלנו

כל הקושיות נכונות

קבוצת הבית של מוקצה.

אחרי שנסגרה הקבוצה המיתולוגית "כל התשובות נכונות", החלטנו להרים את הכפפה ולפתוח לה מקבילה דוסית – כי כאמור, כל דבר אצלנו חייב להיות בדיליי. ב"כל הקושיות נכונות" כל הקושיות, ובכן, נכונות, וכל תשובה מתקבלת. בקבוצה תוכלו למצוא שאלות ברומו של עולם (האם לגיטימי להתערב בזוגיות של חברים, איך מתמודדים עם דחייה, למה מיועד הפס המגנטי ברב קו ועוד), סקרים מגוונים (לתת את העודף כטיפ או לא, האם מעשר כספים עובד) וקטעי AMA.

כל הקושיות נכונות

 

כל הקושיות נכונות – קבוצת הנוער

קבוצת הבת של קבוצת הבית של מוקצה.

כמו כל הקושיות נכונות, אבל לקהל יעד ממוקד ומוגדר יותר: בני ובנות הנוער. כל הקושיות לנוער היא מרחב בטוח לשאלות קטנות וגדולות, תשובות מגוונות ושיתופים מהלב. הכניסה מותרת רק ללא־חוקיים (אבל גם בני 18 ו־19 מוזמנים).

כל הקושיות נכונות – קבוצת הנוער

 

האולפעניסטית

הבייבי הצרחן של מוקצה.

קבוצת ממים על החיים מנקודת מבט מגזרית, פינת ביטוי לפשוטע הדתייה, זאת שמאוהבת במדריך שלה בבני עקיבא ומרכלת בעזרת נשים. לא ננסה בכלל להסביר את הז'אנר כי זה חסר סיכוי, וממילא אורי כבר עשה את זה. פשוט לכו תראו בעצמכם.

האולפעניסטית

סיפורים מכיסופים – מה שקרה בהתנתקות

תקופת ההתנתקות השאירה צלקות פוליטיות, מגזריות וגם פרטיות. הקבוצה "סיפורים מכיסופים" היא המקום של כולנו לספר את סיפורו של הקיץ העצוב, המצחיק, המשונה, המשמעותי והמטורף ביותר בחיים שלנו.

סיפורים מכיסופים