נשיכה של תן, תחנת משטרה וריקודי "ברוך הגבר" ברחוב: סיפורי הדייטים הכי הזויים ששמענו

הדייט שהתחלף, הצדיק שמעלה טרמפיסטים בדייט ראשון, ועוד לקט סיפורי דייטים הזויים, נחמדים ומשעשעים, וכנגד כל הסיכויים חלקם אפילו סיימו מתחת לחופה

ביקשנו ב"כל הקושיות נכונות" שיספרו לנו סיפורי דייטים הזויים ויצאנו עם כמה תובנות עשה ולא תעשה בדייטים וגם כמה סיפורים שנעים על הסקאלה שבין משעשע לקרינג' פצצות. מומלץ לקרוא ולהפנים לפני שיוצאים, אם כי נראה שלכל חסרי המודעות העצמית עדיין תהיה חסרה מודעות עצמית גם אחרי הכתבה הזאת. מה שלא תוקן בעשרות אלפי שנות אבולוציה כנראה לא יתוקן בקרוב ואנחנו נמשיך לשמוע סיפורים על גברים שאומרים שיבואו לאסוף את הגברת שלהם עם רכב ומגיעים על קורקינט חשמלי.

הפצועים

הופתענו מכמות הסיפורים שכוללים פציעות ותאונות, עושה רושם שדייטים זה עסק די מסוכן. תשמרו על עצמכם בבקשה, לשים יותר מידי מלח כי אתה מאוהב זה לא כזה נורא, אבל לפתוח את הברך, עטרת בקשי, זה קצת פחות מומלץ. בסוף את תמצאי את עצמך בבית של אח שלך עם חצי משפחה שם כשזה בהחלט מוקדם מידי. נתנאל גז החליט לעשות ראש בראש עם מחסום חניה של רכבים. למחסום שלום. יכולת להסביר מראש למה את מתכוונת כשאת אומרת שאת רוצה "דוס אבל פתוח", זה היה חוסך הרבה כאב ראש. נו, היום ברוך השם הם נשואים.  

אבל הכי מרשים הוא חד משמעית יאיר ליבמן שננשך על ידי תן בפארק הירקון, ניצחת אח שלנו. גם הם ברוך השם נשואים כיום. לא עם התן, עם הבחורה מהדייט, כן?

rta
התכוונתי שתפתח את הרא"ש | תמונה: giphy.com

השתקנים

התלונה הזאת נשמעה יותר מידי פעמים, בעיקר על ידי נשים. אם חסר לכם על מה לדבר אתם יכולים פשוט לשאול אותנו ונגיד לכם שכבר עשינו על זה כתבה. בסדר, הגברים קיבלו רק קב אחד של שיחה, אבל מהסיפורים נראה שיש כאלו שאפילו בקב האחד שלהם הם לא משתמשים. חלקם אפילו אמרו אחר כך שהיה להם טוב והשיחה הייתה ממש זורמת. אם לבחורה מולכם לא קוראים שיחה, אז האמירה הזאת בהחלט לא מתארת היטב את המציאות. בחורי ישראל הביישנים - אל תיקחו קשה את "לא תרבה שיחה עם האשה" אם אתם מתכננים לשבור כוס מתישהו.

חודש
מנסה לפתח נושא שיחה | תמונה: צילום מסך מתוך פייסבוק

החמודים

אמוץ מילר כתב: "דייט שלישי או רביעי, בית קפה בירושלים, דוסים חמודים מתפנקים על בראוניז ועוגת גזר על חשבון הבית (רק עוגת הגזר על חשבון הבית, ורק על הבראוניז מתפנקים. ה"מ). מסיימים לפטפט ומברכים.
היא: נלך? *קמה*
אני: לא שכחנו משהו?
היא: *מסמיקה* אוי נכון.. 😅 דבר תורה!
אני: לשלם 😒"

סיפור חמוד מאד. בחורה להביא הביתה, בטח היא ואבא ייהנו מאד לדון בדברי תורה.

אברהם מצא את עצמו מדריך קבוצת תיירים איך לרקוד את "ברוך הגבר", כפרה, יש לך פה גברת שמחכה, זה לא הזמן לקייטנת תגלית. חוצמזה זה לא סיפור על הבחורה בדייט אלא על עצמך, אבל זה חמוד מאד אז הכנסנו אותך בכל אופן. שמעתם בנים? תעשו הרקדות ספונטניות ברחוב, בנות אומרות שזה רומנטי, אלא אם כן יש לכם קואורדינציה של כורסא ואז אולי פחות כדאי, ואת הריקודים המביכים תשאירו לחברים ב"כיצד מרקדין". 

ריקוד
הריקוד המתואם שהחברים מהישיבה הכינו לכיסא כלה | תמונה: giphy.com

ההזויים

אם אתה עובד בשיפוצים (וגם אם לא), תתקלח לפני הדייט. אנחנו לא מאמינים שעדיין צריך להגיד את זה, תודה לך מיכלי על התזכורת החשובה. לעומת זאת לקלח את הבחורה מבקבוק באמצע הרחוב בקור הירושלמי זה פחות נחמד, אהם האיש של לילך סימה בן צבי (זה היה בטעות כמובן, אחרת הם לא היו מתחתנים). chanchen lev סיפרה על בחור שהיה מוכן להוריד את הזקן בשביל שתסכים לצאת איתו, קצת מוגזם אחשלי, זה בסך הכל דייט מה זאת המחויבות המוגזמת הזאת? 

אם תסתובבו טיפה בקבוצות וידויים תגלו הזיות מוחלטות, אנשים חסרי מודעות או טאקט. אצלנו את המשבצת הזאת תפסה בחורה שיצאה לדייט בפארק ובאגביות דיברה על האקס שלה שנמצא שם עם הבן המשותף שלהם, תודה על האינפורמציה. גם שלומית בוזנח בלאו נאלצה לעבור חוויה קולינרית מזעזעת עם בחור שכישורי הבישול שלו מתחרים עם המודעות לכך, מי מביניהם פחות קיים, הסיפור המלא כאן. אם מישהו קורא את זה ומתכנן גם להפגין כישורי טבחות בדייט, אנחנו ממליצים ללכת על סלט, גבינה קנויה ובגט, מקסימום חביתה. כשהיא תאשר שיש לכם את זה, תעברו גם לשילובים של טונה עם בננה או קטשופ ושוקולד.

vzuhv
למה הסכמתי לצאת איתו?? | תמונה: giphy.com

ועוד כמה סיפורים

אלאורי וייס נקלע בטעות למצעד הגאווה במהלך דייט ראשון. ייאמר לזכותך שלא זכרת שזה קורה באותו היום. מישהי אחרת החליטה גם היא לעשות את הדייט השלישי במקום רומנטי-תחנת משטרה, מה שבוודאי יזמין משפטים מבריקים דוגמת "שוטר, תעצור אותה היא גנבה לי את הלב". ייאמר לזכותה שבדייט לפני כן גנבו את כל הרכוש שהיה ברכב שלה. לפחות חתונה יצאה מכל זה. באופן כללי יש כאן יותר מידי סיפורים שנגמרו בחתונה ועושה רושם שצריך לעשות דייט מספיק מוזר בשביל להשיג טבעת.      
טיפ קטן למי שיוצא לדייט ורואה הצעת נישואים: אם זאת לא ההצעה שלכם, מומלץ לא ללכת לשם, תשאלו את Asher Masood Dadon. למרות שאם אתם בקטע של הצעה ספונטנית זה בהחלט יכול לחסוך כסף, זה רק יעלה לכם במעט מבוכה ואולי כמה חברים של חתן שיצעקו עליכם. 

סחף
נסחפה וגם כלתה נפשי | תמונה: giphy.com

טלי לב זכתה שהבחור שאסף אותה העלה טרמפיסט שיארח להם לחברה בדייט הראשון. איזו זכות ליפול על כזה בחור צדיק שרצה להימנע מייחוד, אשרייך. ואם כבר מדברים על דייט ראשון, אז סיפרו לנו על זוג שהצליחו להיות עד כדי כך משכנעים שכבר בדייט הראשון הם ישבו בפארק במודיעין ושאלו אותם מי מהילדים שהופיעו שם במקרה הוא הילד שלהם. מה זה אם לא סימן משמיים? במקומך במקום היינו כורעים ברך.

ונקנח בסיפור פואטי במיוחד על בחורה שיצאה עם בחור ותוך כדי שיחה הסתבר שהוא לא גר בראשון, השם שלו שונה לחלוטין ושום דבר לא תואם למה שהשדכנית סיפרה. תבקשו תמונה לפני, שלא תצאו בטעות עם הבחור הלא נכון. היום ברוך ה' היא לא התחתנה לא איתו ולא עם הדייט המקורי, אבל היה שווה את הסיפור, ולו בשל מוסר ההשכל החשוב: אל תגורו בראשון.

בהצלחה לאלו שעדיין מחפשים

ענבי הגפן וכו' לאלו שמצאו

ו"תפסיקו עם זה כבר" לכל ההזויים