6 תחפושות לעצלנים

מה עושים כשאין כוח להתחפש? מגוון תחפושות לעצלנים שלא מצריכות אביזרים או הכנה מוקדמת

היהודים מתחלקים ל-2: אלו שאמא שלהם תופרת ומכינה להם תחפושות, ואלו שהולכים לקנות אחת מוכנה. כמובן שהסוג הראשון הוא גם הסוג המתנשא, הרי ברור לכל בר דעת שאם יצרת תחפושת של סול עם ציור של פנים והרבה שקיות לחם (לא באמת צריך להסביר שזה לחם הפנים, נכון?) אתה וודאי יותר ראוי ומוצלח מאשר סתם ילד שההורים שלו קנו לו אקדח צעצוע וכובע של קאובוי.     

היום אנחנו נדבר על הסוג השלישי והאפל, הלא מדובר, אותם יהודים שאינם שייכים לאף אחת מהקטגוריות. הם וודאי היהודים הכי מבאסים, יבשים ואפרוריים שמתהלכים בינינו - העצלנים. מהיום כשישאלו אתכם, העצלנים, למה התחפשתם - תוכלו לשלוף תשובה מקורית ומצחיקה מאין כמוה שתהפוך אתכם אוטומטית לאדם עם התחפושת המקורית ביותר במסיבה. 

1 | שוטר סמוי

אנחנו לא יודעים איך עד היום אף אחד לא חשב על זה לפנינו. הרי שוטר על אזרחי זו תחפושת כל כך נהדרת, כל כל שנונה ומקורית ומציגה את המתחפש כאדם רציני ואמין ביותר שהשקיע מחשבה עמוקה מאד עם איזו תחפושת להגיע. 

2 | אזרח עובד צה"ל

הם תמיד מתנשאים עלינו בצבא, "הו, ראו אותי בריה יפהפייה שכמוני, לבוש במיטב מחלצותי". מוציאים לנו את העיניים בימי הקיץ החמים בעודם פוסעים לאיטם בחולצת טריקו קצרה ומאווררת במקום מדי ה-ב' המסורבלים. גם בחורף מסתובבים כטווסים בסריגיהם המשובצים ובמעיליהם מעוטרי הפרווה. השנה אומרים די, ובזמן שכולם מתחפשים לחיילים זה הזמן להראות להם מה זה וללכת על אזרחי. 

יוסף
תמונה: צילום מסך מתוך יוטיוב

3 | עד זומם

פעם ראיתם עד זומם? אתם חושבים שהוא מסתובב בגלימה שחורה, עם שיער שחור ושמנוני, רוקח שיקויים בחדר אפל בטירה בריטית עתיקה? הוא נראה בדיוק כמו כל אחד. להעלאת רמת האמינות של הסיפור כדאי למחוק את היסטוריית השיחות מהטלפון, וככה בכלל יחשבו שזממתם משהו והסתרתם ראיות.

סנייפ
"מה אתה זומם? פוטר" | תמונה: giphy.com

4 | התחפשתי לעצמי  

לנו יצא להתקל פעם אחת בתחפושת הזאת, ועדיין מדובר בהברקה גאונית שרק מתי מעט היו עדים לה. הרי תגידו לנו, מתי הייתם אמיתיים לאחרונה? מתי הייתם באמת אתם והקשבתם לעצמכם? מתי בפעם האחרונה נשמתם עמוק ושמתם לב לצרכים של הגוף והנפש שלכם? 

כולנו טובעים בלחץ היומיום: עבודה, לימודים, ילדים, מבחנים…אנחנו לא יודעים לעצור ולהקשיב לגוף שלנו. אנחנו לא שואלים מה טוב לנו ומה יעזור לנו לשמוח במה שיש. אז זה הזמן, בנות יקרות, לעצור רגע ולהתבונן פנימה. פורים הוא חג נהדר לגלות את האני הפנימי, דווקא מתוך אותה התחפושת. 

מתחכם
אני פשוט פסגת האינטלגנציה | תמונה: giphy.com

5 | מבקר סמוי במסעדה

גם תחפושת קלה מאד. צריך רק בגדים יומיומיים שלא ימשכו תשומת לב מיוחדת. תפור בול עליכם. ואם מתקילים אתכם לדוגמא: "אה, כן, אם אתם כל כך מבינים באוכל אז איזה יין היית בוחר?" 

לא להבהל, יש כלל שנקרא 'הכל רק לא קברנה'. לא צריך להבין ביין אבל כל עוד תגידו משהו כמו "אני אוהב במיוחד פטיט ורדו, יש במקרה מכרמי הגולן משנת 2013? אחח 2013 הייתה שנה מופלאה". תשלבו בשיחה גם מילים על אוממי, טקסטורות, שימוש נהדר בחומרי גלם, הטעם היה מאד פלאטי אבל אז בא הלימון ונתן קיק למנה שהעיף אותה ללבל אחר, וכדו'  

מתנשא
"אוו, היין הזה מלא עפיצות" | תמונה: giphy.com

6 | שופט מ'הזמר במסכה'

יש מולכם אנשים עם מסכה. אתם לא צריכים להתחפש. מושלם

ראמזי
אם לא השתכנעתם תמיד תוכלו להתחפש לדמויות מקופה ראשית | תמונה: צילום מסך יוטיוב