האם אתם מוכנים למשבר כלכלי? בואו לבדוק

יש לך כסף בצד? ברכותינו, זה לא מספיק. בתור תושבי המדינה שמתפארת בעיר היקרה ביותר בעולם אנחנו צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש. מוכנים?

לא צריך להיות פרנואיד גדול בשביל להבין שעוד מעט כולנו נמות מרעב והעולם יקרוס לתוך עצמו. הממשלה מתפרקת, האוהלים חוזרים, יוקר המחיה מאתגר גם משפחות וגם רווקים, האינפלציה חוגגת ואיתה עליית המחירים, בעלת הבית הודיעה לנו ששכר הדירה יעלה ביולי ב־900 ש"ח וכולנו מתפללים לזכייה בלוטו או לפחות לירושה מאוד מאוד שמנה שתציל אותנו מהעול הכלכלי של התקופה המשוגעת הזאת.

אין מנוס אלא לחסוך. עצוב לנו לומר את זה כי אין דבר יותר מספק מלהוציא מלא כסף על שטויות ולא לחשוב על העתיד, אבל גם חיסכון זה אחלה במקרה הצורך.

דיברנו עם חברת ברק ייעוץ והשקעות, שנותנת ייעוץ וליווי פיננסי לאנשים כמונו וכמוכם, והיא סיפקה לנו כמה נקודות חשובות שיעזרו לאדם הנורמלי לחשב נכון את החיים ולחיות ברווחה כלכלית.

בנוסף החברים מ"ברק" פרגנו לנו בפעילות עם פרס שלדעתנו הוא שווה לאללה: מי שיירשם לניוזלטר יקבל (חוץ מתוכן מצוין על השקעות, נדל"ן וכלכלה בכלל) גם אופציה לזכות בעגלה קומפלט ברמי לוי. כאילו, ממש כמו שזה נשמע. אתם הולכים לסופר, ממלאים עגלה והם ישלמו עליה. אם זה לא כלכלי אז מה כן.

הנה פה נרשמים לתחרות (בכפוף לתקנון המבצע) וממש מתחת תוכלו לבדוק האם אתם ערוכים למשבר הכלכלי >>


 

 

ואחרי שנרשמתם לפעילות - בואו לבדוק כמה אתם ערוכים>>

 

 

גיליתם כמה אתם ערוכים למשבר? אתם מלאי חרדה ולא יודעים האם האשראי יגהץ לכם את הקנייה הבאה? מזל שנרשמתם לפעילות שלנו ואולי נשלם לכם על הקנייה הזאת. אה רגע, לא נרשמתם? מוזר מאוד. יאללה תעלו קצת למעלה ותרשמו. זה חינם. מילה.

supermarket
יום אחד, בני, כל זה יכול להיות שלך | תמונה: Pixabay

 

🤝 שת”פ