8 דברים שאפשר לעשות כשיורד גשם

לקפוץ בשלוליות, לראות את הסרט איש הגשם, לשתות שוקו חם ועוד ועוד - הכינו את המטריות: מוקצה עם הרעיונות הכי חמים שיש לגשם.


למרות שהחורף כאן קצר ונגמר מהר – כולנו מכירים את התחושה הזאת של "וואי, חורף ויורד גשם. הלוואי שהיה לי מה לעשות עם זה". ובכן, לא עוד! ארגנו בשבילכם שמונה רעיונות לדברים שאפשר לעשות כשיורד גשם. בבקשה.

1 לקפוץ בשלוליות

תכל'ס, לא ברור מה כיף בזה, לא ברור למה זה נחשב למשהו שילדים אוהבים לעשות ולא ברור למה אם רכב עובר בשלולית ומשפריץ עליך 20 ליטר מים זה מעצבן אבל אם אתה עושה את זה לעצמך זה חמודי. אבל בכל זאת, זה רעיון. תזכרו איפה שמעתם את זה פעם ראשונה.


מזל שאתה עם מטרייה אחי, אה? | תמונה: giphy.com

2 | לשתות שוקו חם

העולם מתחלק לשתיים – אלה שחושבים ששוקו זה לילדים, ואלה שחיים את החיים באמת בלי לדפוק חשבון להבניות החברתיות ומבינים ששוקו חם זה דבר שרק משתבח עם הזמן (לא אותה כוס שוקו, כן? הרעיון הזה של שוקו חם). בקיצור, אם הגשם זה תירוץ לשבת בבית ולשתות שוקו חם – לו יהי.


החלב שבתמונה – נוכרי. יידע הציבור וייזהר | תמונה: giphy.com

3 | לעשות עם האדים כאילו אתה מעשן

אנחנו מכירים מישהו שמעשן, ר"ל, והוא סיפר לנו שלעשן בחורף כשקר בחוץ זו חוויה נהדרת. אממה, זה לא בריא. כן כן, מה ששמעתם. אבל מה היופי? שכשגשום וקר בחוץ אפשר פשוט לעשות כאילו אתה מעשן וזה כמעט אותו דבר.

הוראות: 1. צאו החוצה. 2. תנשפו. כעת, בגלל שקר האדים יכולים להיראות כאילו זה עשן וזה מגניב לאלללההההההה (אפשר אפילו לנסות לעשות טבעות ולהראות כאילו אתם סובלים מתסמונת נדירה).


"תראו איזה מגניב, אני מוציא עשן מהאוזניים" | תמונה: giphy.com

4 | ללמוד תורה

הרי כבר ידועים דברי חז"ל שמשעה שהלילות מתארכים והימים מתקצרים מצווה גדולה להרבות בלימוד. הם התכוונו כמובן לשעון חורף. בכל מקרה, בחוץ יש גשם. שבו בבית תפתחו איזה ספר, תלמדו. "ומכאן ואילך דמוסיף יוסיף". אשריכם ישראל. נו מה? אתם עדיין כאן?


"יערוף כמטר לקחי". אילוסטרציה | תמונה: giphy.com

5 לראות את הסרט איש הגשם

נכון כשמשהו מתחיל אתם רואים את הסרט "התחלה"? כשאתם מתעצבנים מהר אתם רואים "מהיר ועצבני"? כשחם בחוץ אתם רואים "חם לוהט רותח"? סתם נו, האחרון לא. בכל מקרה, גשם הוא זמן נהדר להשלים את הסרט "איש הגשם" אם עוד לא ראיתם, שהוא ללא ספק אחד הסרטים הטובים בלי שום קשר למזג האוויר בחוץ. להבדיל אלף אלפי הבדלות מהרעיון הקודם כמובן, כן?


מה זה, לא אמרתם שזה סרט על גשם? וואלאק לא אמרנו. | תמונה מתוך הסרט: giphy.com

6 לשתות מרק חם

טוב, זה לא באמת צריך לומר. אם היתה סיבה אחת להמציא את החורף זה כדי שיהיה סיבה לאכול מרק. עכשיו בטח תאמרו, אבל לא תמיד יש כוח להכין מרק. נו מה? בדיוק בשביל זה הכנו לכם את מבחן הטעימות של המרקים המוכנים כדי שתדעו בדיוק באיזה מרק אינסטנט לבחור. יאללה.


מרק | אילוסטרציה: giphy.com

7 לרוץ בבוקסר בגשם

אם הגעתם עד כאן – אפשר סוף סוף להגיע לרעיון הכי מוצלח אי פעם ל"מה לעשות בגשם". אבל קודם סיפור: אנחנו מכירים מישהו שמכיר מישהו שמספר שחבר סיפר לו שפעם בן דוד שלו התערב שהוא רץ את כל קריית משה בשלג כשרק בוקסר לגופו. ויודעים מה? הוא אכן עשה את זה, וזכה בחמישה שקלים! מה המסר? אנחנו לא בטוחים. אבל אם זה אפשרי בשלג, אז לעשות את זה רק בגשם זה בטוח רעיון.
*מערכת מוקצה אינה אחראית על כל מי שנגרם לו נזק עקב מימוש אחת ההצעות דלעיל ובפרט ההצעה הזו*

8 לשמוע פלייליסט של גשם

אנחנו יודעים מה אתם חושבים. "מאיפה נביא פלייליסט של גשם עכשיו". אל דאגה, הכנו לכם פלייליסט נהדר עם כל שיר ישראלי בהיסטוריה שהמים האלה שיורדים מהשמיים מאוזכרים בו. הפלייליסט הוכן, איך לא, בעזרתם האדיבה של חברי קהילת הפייסבוק הנהדרת שלנו "כל הקושיות נכונות". הנה הוא פה:

שמעתם את כל השירים? יש לנו הפתעה הלילה. יונתן רזאל שר את "גשם גשם בוא". סתם לא. 7 שאלות על שירי גשם. בואו נראה אתכם:

מה, רציתם גם תמונה של בוקסר בגשם? יאללה קחו:


אין גשם, תרקדו | תמונה: pixabay.com