להציל חיים זה חשוב, אבל אל תצאו פראיירים – אפשר להרוויח מזה! סתם צוחקים, מה זה משנה פרסים שמפרסים, אל תקראו את הכתבה הזאת פשוט תצילו חיים.

עם ישראל הוא לא עם של פראיירים, זה בטוח. רחמנים? גומלי חסדים? בטח! ביישנים? אההה, תלוי את מי שואלים. אבל פראיירים, לא.

למה אנחנו אומרים את זה? כי משום מה עם ישראל כן יוצא פראייר כשהוא תורם. מכירים את האלה שתורמים ומקבלים על זה רק הרגשה טובה ושכר בעולם הבא? כאילו מעולם לא אמרו חז"ל שגמילות חסדים היא אחד מהדברים שאדם אוכל פירותיהם בעולם הזה.

שיואוו, כמה גמילות חסדים הוא עשה | תמונה: giphy.com

אז איך תורמים וגם מרוויחים?

טוב, חוץ מזה שאתם יכולים לקבל קצת החזרים ממס הכנסה על תרומות, מסתבר שיש כל מיני עמותות שמתרימות כספים באמצעות "מכירה סינית". מה זה אומר בדיוק? (שנייה גילוי נאות: גם אנחנו עוזרים לעזר מציון להציל חיים ומרוויחים טיפה. מה אנחנו פראיירים?) הינה לדוגמה הגרלת "פרס מציל חיים" של עזר מציון. אנשים קונים כרטיסי הגרלה ויכולים לזכות בהמון פרסים שווים שנתרמו לעמותה:
כספת עם 100,000$, רכב שטח, טיסות לחו"ל ועוד מאות פרסים. כל הכסף ממכירת הכרטיסים הולך ישירות לפעילות החשובה של עזר מציון: מימון טיפולים מצילי חיים, הגדלת מאגר מח העצם ועוד.
ככה גם תורמים – וגם מרוויחים.

אגב, טיפ של אלופים: שימו לב שאתם יכולים לבחור את הפרסים שעליהם תשתתפו בהגרלה. בואו נגיד שכולם ישימו איזה כרטיס על ג'יפ 4X4, אבל לא בטוח שכולם יירשמו להגרלה על שטריימל (נשבעים. יש גם הגרלה על שטריימל!). תרשמו להגרלה על השטריימל ותגדילו את הסיכויים שלכם.

מי צריך ג'יפ כשיש שטריימל? | תמונה: giphy.com

הגרלות זה לחלשים

עכשיו, בטח אתם אומרים ובצדק, עם הגרלות לא הולכים לסופר (אלא אם כן זכיתם בכספת עם 100,000$) או קונים בוואלה שופס. צודקים.
אתם יודעים עם מה כן קונים בוואלה שופס? עם GiveCoin! גיבקוין (תרשו לנו לעבור לעברית) הוא אחד הפיתוחים המרנינים ביותר של מוקצה: מדובר במטבע וירטואלי שפותח במרתפי מוקצה ומאפשר לכם לקנות אונליין בוואלה שופס, חופשי חופשי.

צוות הפיתוח של מוקצה עמל על פיתוח הגיבקוין. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה | תמונה: giphy.com

איך משיגים גיבקוין? זה די פשוט. כאן אין שום הגרלות ושום מזל. כדי לגייס תורמים, או בעצם ברי מזל שיכולים לזכות בהגרלה, עזר מציון מפעילה רשת ענפה של נאמנים. הנאמנים של עזר מציון הם חבר'ה אידיאליסטים בדיוק כמוך, שמפיצים את הבשורה שלא חייבים להיות פראיירים. זה נשמע גדול, אבל מדובר בסך הכל בהרשמה קצרצרה שבסופה יישלח לך לינק אישי, אותו אפשר לשלוח למשפחה, לחברים, לווטסאפ של בית הכנסת, לווטסאפ השקט של היישוב שאסור להספים בו אבל אפשר לשלוח לינקים ואז לכתוב "וואי סליחה טעות מישהו יודע איך מוחקים?" ולא להצליח למחוק. בקיצור, אם בא לך להיות נאמן ולהרוויח גיבקוינים, אפשר פשוט ללחוץ כאן.

"אופס, בבקשה לא להסתכל על ההודעה ששלחתי חחח זה היה בטעות" | תמונה: giphy.com

גשם של גיבקוינים

עכשיו, בלי שום הגרלה – אתם גם מצילים חיים כשאתם עוזרים לעזר מציון לגייס תרומות לכל הדברים החשובים שהם עושים, וגם מרוויחים: על כל כרטיס הגרלה שתמכרו תקבלו גיבקוין שאיתו תוכלו לרכוש ככל העולה על רוחכם בוואלה שופס.
עכשיו, ואל תגלו לאף אחד שאמרנו את זה, הינה הדרך לעקוץ את המערכת בשיטה שתטריף לכם ת'מוח: קודם כל נרשמים והופכים להיות נאמנים של עזר מציון, ואז נכנסים דרך הקישור הייחודי שלכם לאתר ההגרלות עצמו ורוכשים כרטיסי הגרלה. לזה קוראים מינוף: גם נכנסתם להגרלה, וגם קיבלתם גיבקוינים על זה שמישהו רכש כרטיסי הגרלה דרך הקישור שלכם. וואו, וכל זה רק מלהציל חיים. מדהים.

אבל לפני שאתם יכולים להירשם, להציל חיים ולזכות בפרסים, חייבים לבדוק שאתם עומדים בקריטריונים:

בקיצור, יאללה בואו תהיו נאמנים >>>>> הינה קישור


🤝שת"פ

7
מוקצה | פחות
פחות
0

מה רצית לומר?