תחקיר על חייו הכפולים של האברך מלוד, ציטוט משיר של ישי ריבו או סתם גיבוב של מילים, הבחינה המגזרומטרית ועוד ועוד. מוקצה חוזרים לכתבות שאולי פספסתם ומגיעה להן הזדמנות שניה.

עשרת ימי תשובה: את האייטמים שהכי אהבתם כבר חתמנו בספר החיים ונמחזר אותם כשנהיה בטוחים ששכחתם. את אלו שלא ראויים זרקנו לפח. ומה עם אלו שבין לבין? קיבצנו אותם כדי שיקבלו עוד צ'אנס ככה. כאלה אנחנו – רחומים וחנונים ודבקים במידותיו של הקב"ה.

ישי ריבו שר או ציטוט מאולתר?

קצת התאכזבנו מהמצעדים השנתיים – ישי ריבו רק עם שני שירים בעשירייה הראשונה? נו באמת. מיד נזכרנו בשאלון על שיריו של ישי. קצת קשה להסביר את התופעה הזאת שנקראת "ישי ריבו". זאת שגורמת לחילונים גמורים למלמל מילים שיצאו מהלקסיקון באזור תקופת הסבוראים. אבל רגע, מה אתם מתנשאים? חושבים שאתם יודעים יותר טוב מאחינו העגלות הריקות? בואו נחזור לחידון שהכנו ונראה אם אתם תוכלו לומר איזה מהציטוטים הבאים הוא שיר של ישי ריבו ואיזה לקחנו ממקור אחר:

החיים הכפולים של האברך מלוד

אחד מהשיאים של מוקצה השנה, ללא צל של ספק, הוא התחקיר העיתונאי המקיף שחשף כיצד אברך מלוד שמככב בפרסומים של העירייה, הוא למעשה מתחזה שחי חיים כפולים, וברשת מסתובבות תמונות המקשרות אותו להימורים, אלימות נגד נשים, ואפילו – תאמינו או לא – הוא נתפס מחלטר ככומר נוצרי. את התחקיר המלא כולל תגובתה של עיריית לוד לחשיפה תמצאו כאן. חיים אתגר, מאחוריך

איך להמתין בין בשר וחלב? יצאנו לבדוק את האפליקציות השונות

בין כל הדברים הרעים שקרו השנה, יש גם כמה נקודות אור. אחת מהם, בודאות מוחלטת, היא האפליקציה החדשנית והמהפכנית "שש שעות" מבית מוקצה. האפליקציה עושה שימוש בלמידת מכונה, ביג דאטה ואלגוריתם טיימר מורכב כדי לומר לכם בדיוק מתי אתם כבר חלביים. אבל אז מה התברר? שוק האפליקציות לספירת שעות בין בשר וחלב הוא שוק רווי שהתחרות בו קשוחה. לכן, צוות מוקצה יצא להשוות בין שתי האפליקציות המובילות. וחזר עם סקירה מלאה, מפורטת וכמובן – אובייקטיבית להפליא לתחום הפרוץ של אפליקציות ההמתנה בין בשר לחלב. התוצאות מפתיעות מאוד. כנסו כנסו.

ספוילרים להשוואה כי לא יכולנו להתאפק

יש לכם אומץ? זה הזמן לסגור טיסות מוזלות ל-2021

זה היה רלוונטי בסגר הקודם, וזה כמובן רלוונטי גם עכשיו. המדריך המלא שיעזור לכם לאזור אומץ ולהזמין טיסות לאחרי הסגר, הלוא הוא "אחרי החגים" החדש. טוסו על זה

שימו מסיכה! מה נסגר???

הפסיכו היה לכם קשה? חכו שתראו את הבחינה המגזרומטרית!

טענה א': צריך להיות חד לאללה כדי לעבור את הבחינה הזאת.
טענה ב': מי שאינו משתייך למגזר הדתי לאומי אינו יכול לעבור את הבחינה הזאת.
אם אתם לא יודעים איזו מסקנה נובעת בהכרח מצירוף שתי הטענות – אתם יכולים להתקדם לכתבה הבאה. אם אתם יודעים וכבר עניתם על המגזרומטרי – אתם גם לא חייבים להישאר פה.
אבל אם עוד לא עשיתם, או שאתם רוצים לשפר, או שאתם רוצים לעשות את עצמכם כאילו לא עשיתם ולעשות עכשיו כאילו זו הפעם הראשונה ולהגיד "יואו איזה ציון מדהים" אז קדימה. מועד קיץ של מועד חורף:

רוצים לקלף קלמנטינה כמו שצריך? קבלו את הלדרדוס המקצועני הראשון

יש "לדרדוס" ויש את הלדרדוס המקצועני הראשון עם כמות מטורפת של פיצ'רים שסקרנו עבורכם. יש מברג למשקפיים, סרגל, משחרר עגלות סופר, פותחן בירות ועוד.
אם תכנסו לכתבה תמצאו גם דרך להינצל מדוב גריזלי עם סיכת ראש.

כן, אנחנו יודעים. יש לכם חבר שפותח עם השיניים

מי מסתתר בתוך מעיל היוניקלו?

אמנם לדבר על מעילים עכשיו בחום הלוהט זה כמו לדבר על לוביה לא בהקשר ראש השנה, ובכל זאת אולי זה הזמן לתת לכם הזדמנות נוספת לזהות מי מסתתר בתוך מעיל היוניקלו. כידוע, לראות שר בממשלה בלי מעיל יוניקלו, זה כמו לראות בייניש בלי פליז, בת שירות בלי חולצת בסיס ואהוד ברק בכניסה לבית של מיליארדר בלי חמצוואר על הפנים. את זה כולם יודעים להגיד. אבל רק אנחנו הכנו שאלון שבו תצטרכו לזהות מי הוא אותו איש חשוב שלובש מעיל יוניקלו ואת פניו הסתרנו:

אגב, רצינו גם לבחור את האנשים שעשו לנו את השנה. אבל זו לא באמת היתה שאלה. זה אתם 3>

48
מוקצה | פחות
פחות
6

מה רצית לומר?