דתיים? באינסטגרם? אחרי שתתנו עוקב למוקצה, יש לנו גם עוד כמה הצעות:

מה, עוד לא שמעתם על הסצנה הדתית הבועטת באינסטגרם? טוב, זה כנראה בגלל שהיא עוד בחיתוליה. אז חוץ מלעקוב אחרי מוקצה גם באינסטגרם, קיבצנו עבורכם 18 דתיות (בעיקר דתיות, כי בואו) ודתיים ששווה לעקוב אחריהם באינסטוש.

עכשיו בטח תגידו "אין לי אינסטגרם" "כלומר, יש לי, אבל זה רק בשביל עבודה" "כאילו כן, אני לפעמים מוצאת את עצמי גוללת ככה שעתיים את הפיד, אבל" קיצור, יאללה כנסו ופרגנו לדתיים. כוחנו באחדותנו! וגם, לוחשים לנו שבטח אם האינסטגרם שלכם הוא לצורכי עבודה – ממש מומלץ להגיב ולפרגן לאחרים, בגלל שבדיוק כמו החיים – ככה גם עובד האלגוריתם של אינסטגרם והחשיפה שלכם תעלה.

1. אחינועם אביטל

כמה עוקבים: 13.7k
מה רואים:
תמונות מושקעות מהחיים, סטוריז מהיום יום, וכמובן, מטפחות מהמותג "כשושנה" שבבעלותה ואפילו סרטוני הדרכה לקשירת מטפחות
מילה שלנו:
לא פעם אחרונה שתשתמעו כאן על מטפחות

2. יונינה

כמה עוקבים: 16.2k
מה רואים:
קודם כל רואים את הקולות מה שנקרא, אבל לא רק שירים, קצת מאחורי הקלעים, משפחה, טיולים וכיף.
מילה שלנו:
הם נראים חמודים כמו שהם נשמעים

3. חן קורן

כמה עוקבים: 44.3k
מה רואים:
אם אתם לא מכירים את חן מ"חן ואלון", פליטי הריאליטי "בייק אוף ישראל", אז אתם ממש חייבים לעשות קצת שיעורי בית. בכל מקרה, רואים, אוכל, תמונות מהממות משוק מחנה יהודה, טיולים עם הילדים, וגם את אלון! (ויש גם מתכונים. לא לאלון)
מילה שלנו:
לקחנו רגע הפסקה של שעתיים במטבח

4. חנן בן ארי

View this post on Instagram

זאת המשפחה היפה שלי. טפו חמסה 🖐 בחודש האחרון, איפה שאנחנו לא מסתובבים, שואלים אותנו רק שאלה אחת: מתי הבנארי'ז חוזרים לעשות קבלות שבת בפייסבוק? והאמת שתכננו לחזור מייד אחרי תשעה באב. גם כי התגעגענו, וגם כי מול כל הכאב ושנאת החינם שמשתוללים ברחובות וברשתות, הרגשנו שחשוב יהיה להשמיע קול של אהבה ותקווה. אבל יש מחיר לחשיפה ולפרסום. בטח שמדובר בילדים. והרגשנו אשתי ואני, שזה קצת בלבל לנו את הבית. כל האהבה הענקית הזו שאתם מרעיפים עלינו, כאן בתגובות בפייסבוק וגם בחיים עצמם, זו עוצמה של רגשות שצריך לפתח כלים חזקים בנפש בשביל לעמוד מולם ולשמור על שפיות ועל ילדות בריאה ונורמלית. כשהתחלנו את הלייבים בשישי, לפני חמישה חודשים, חשבנו שזה משהו זמני שיסתיים תוך חודש-חודשיים כשנחזור להופיע ולרקוד על הבמות מול קהל אמיתי. לא תארנו לעצמנו שזה יהפוך לפינה קבועה בכל שישי בשתיים, בכל כך הרבה בתים בישראל וברחבי העולם (טוקיו, ניו יורק, מקסיקו, ברזיל, שבדיה, צרפת ואפילו מרוקו…) לא חשבנו שהילדים שלנו יהפכו למפורסמים, ששיר ציון תצטרך להתמודד עם אינספור בקשות לסלפי באמצע בילוי עם חברות במרכז המסחרי. באנו באמת בתמימות ומתוך רצון לעשות טוב על הלב. ואנחנו לא מתחרטים לרגע! זו היתה זכות מדהימה ונדירה, להיות איזה קרן אור קטנה עבור כל כך הרבה אנשים בתוך תקופה קשה ומתסכלת. אנחנו אסירי תודה על כל רגע ורגע ששרנו וצחקנו והשתוללנו יחד איתכם. אבל אחרי הרבה התלבטויות החלטנו להפסיק כרגע עם קבלות השבת. המשפחה והילדים לפני הכל. אז תרשו לי בשם כולנו לומר תודה ענקית לילדים שלי: לשיר-ציון הכוכבת, שמשבוע לשבוע הלכה והתפתחה כזמרת וכפרפורמרית, ורק אלוהים יודע מה היא מתכננת לנו. אהובה שלנו! את פרח נדיר ומהמם. קחי את הזמן שלך לגדול ולצמוח כדי שבעוד כמה שנים תוכלי להביא אור גדול ואמיתי לעולם. לברוכי אחראי המורל והוייב, אין על הריקודים שלך, אין על האנרגיה הבלונדינית המתפרצת שלך. כמה שאתה מוכשר וחכם. למשה, מוש בן ארי הפרטי שלנו 🙂 אלפי סבתות ברחבי העולם רוצות לאמץ אותך כנכד אחרי שהפגנת חמידות יתר בלייבים. תמשיך להיות כזה רגיש וביישן וגיבור. בהצלחה בכיתה א'! למרים, מריומה האחת והיחידה, את כמו שמש צהובה וסקרנית והצחוק המתגלגל והמדבק שלך מאיר את כל פינות הבית. לאהבה, אהבושקי המתוקה, שגנבה את ההצגה בלי מילים ו(כמעט) בלי שיניים 👶 ותודה אחרונה לאשתי האהובה, הדסה. באמת שכבר אין לי מילים לתאר את האישה הזאת. וונדר וומן אמיתית. כל מה ששלי – שלה. צילום: @dinavahav המשך בתגובה הראשונה.

A post shared by Hanan Ben Ari חנן בן ארי (@hananbenariofficial) on

כמה עוקבים: 82.2k
מה רואים:
מה, לא נפרגן למטאור המגזרי? יש קצת מאחורי הקלעים, שירים מהבית לעוקבים באינסטגרם, את המשפחה החמודה של חנן, ושאלות ותשובות בסטורי
מילה שלנו:
מתגעגעים לימים של עולם קטן

5. חן כלפון

כמה עוקבים: 11.3k
מה רואים:
תמונות אמיתיות מחיי היום יום, תובנות עמוקות וגם רגעים משעשעים, אחלה טיפים בסטורי, כולל רעיונות ליצירות לילדים! קיצור, כנסו – תכנים באמת מכל החיים.
מילה שלנו:
התאפקנו לא לדבר על המטפחות

6. שיראל אברהמי

כמה עוקבים: 48.2k
מה רואים:
המון המון אופנה (לא רק מטפחות!), וגם קצת על מאחורי הקלעים של הפקות אופנה ויזמות, ואנרגיה מטורפת בסטורי.
מילה שלנו:
בסדר, נכון, היא חב"דניקית וזה לא בדיוק המגזר. מה תעשו לנו?

7. עקיבא נוביק

כמה עוקבים: 4.2k
מה רואים:
את ההומור החד להפליא של עקיבא, בפוסטים ובעיקר בסטורי, מתחככים קצת בברנז'ה התקשורתית, ועוזרים לעקיבא להיות הסטורי הכי טוב בארץ
מילה שלנו:
גם אנחנו רוצים להיות מיליונרים

8. רביטל ויטלזון יעקובס

כמה עוקבים: 43.2k
מה רואים:
הומור של אמהות עייפות, וגם תמונות של אמא עייפה, סרטוני סטנדאפ מהמכונית וגם שירים, ותמונות מהחיים.
מילה שלנו:
סתמווווווווו

9. ענהאל שמואלי

View this post on Instagram

החופשה התחילה ברגע של פאדיחה, תוך כדי שמאיה נפלה, רעבה, בוכה, אני מרימה אותה, במקביל עקיבא קורא לי לשמור לו חניה, הפלא מצלצל ומאיה שוב נופלת הרגשתי שאני לא משתלטת. והינה חוק מרפי ניגשת אליי אישה נחמדת: ״את ענהאל?! אני עוקבת אחרייך, הייתי בטוחה שאת כזאת שמשלבת״. לא הבנתי.( עניתי) את יודעת כזאת שמשלבת זוגיות ועבודה , משפחה וזוגיות . לא עניתי. אבל הרגשתי לא נעים , כאילו שברתי לה איזו ציפייה. בחיוך מהוסס היא המשיכה לדרכה ואני המשכתי את החופשה. בין סגירת פינות בעבודה, לרצון להיות עם הבנות וגם עם עקיבא. להקדיש לכל אחת ואחת איזה מבט ומשפט, אבל וגם לשתות קפה בנחת ושלווה כמו זוג שנמצא גם הוא בחופשה. והכל התערבב, ודווקא כשאנחנו בחופשה הכי משפחתית שיש אני מרגישה שאין לי דקה של נחת עם עקיבא, או עם הבנות. הייתי מתוסכלת ומאוכזבת הנה אני בכל מקום . משלבת את הכל, דואגת לכולם כל הזמן, אבל אני בעצם לא נוכחת באמת בשום מקום . אני לא פה ולא שם. מהצד הכל פיקס משלבת את ההרכב יד ביד, ובכל זאת מרגישה כצופה מהצד. כאילו התנפצה לה איזו בועה מלאת ציפייה, הרי להיות אישה מודל 2020 משמע להיות אישה שמתפעלת את כל המערכת ביד רמה, ועל כך היא גם מוערכת. תראו, אנחנו הנשים יכולות להקפיץ חביתה, במקביל לענות לטלפון, ועוד לשמוע ברקע ילד/ה שבוכה, או בעל שקורה לעזרה. מולטי טאסקינג קוראים לתופעה. נכון שהחיים לעיתים מאלצים אותנו להשתמש במנגנון הזה, אך אני נוכחת להבין שיש לכך מחיר. שלצד היתרון והברכה , זאת יכולה להיות קללה שכולם מפסידים בה. ואין לי מושג איך זה קרה שלהיות אישה שמשלבת זאת כביכול מחמאה גדולה . אבל הנה. אני מודה, קבל עם ועדה, אני יכולה לשלב. אבל לא תמיד רוצה. כשאני עם עקיבא והבנות גם אם זה לדקה אני רוצה להיות שם במלוא הרגע. ואולי אין כזה דבר באמת לשלב, ואולי מכאן נובע כל התסכול והבעיה, והקושי האמיתי הוא להפריד בכל שלב, ולהיות נוכחת בכל רגע ורגע. ולכן בחופשה הזאת ניסיתי להיות שם. איתם. גם אם זה חצי שעה עם בנות, סלפי זוגי לדקה ושנייה אחרי משחק וארוחה עם הבנות. לא ליפול למלכודת הציפייה של להיות אישה מושלמת זה להיות אישה שמשלבת . אז בפעם הבאה שתראו אישה מהצד משלבת יד ביד, עצרו אותה ותגידו לה, אל תשלבי תחיי את הרגע אחד אחד. #דקהלשבת אהבתם? שתפו בסטורי ואשתף אצלי . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #tlv #זוגיות #אהבה #תלאביביפו #בלוג #בלוגזוגי #שושיושושה #חיים #ירושלים #פתחתקווה #רמתגן #בארשבע

A post shared by anael Shmueli- שושה (@anaelshmueli) on

כמה עוקבים: 42.2k
מה רואים:
את שושה וגם את שושי כמובן, תובנות על זוגיות, על ילדים ועל החיים, אוכל וטיולים בסטורי, ומיזם "רווקה לדקה"
מילה שלנו:
יש שמועות על המירוץ למיליון עונת v.i.p – איפה שושי ושושה?

10. אפרת ליכטנשטט

כמה עוקבים: 83.7k
מה רואים:
תמונות סופר מושקעות של אוכל שגורם לך לרייר במשרד באמצע יום עבודה. יש גם מתכונים כמובן.
מילה שלנו:
כאילו בשבילה המציאו את "לאכול עם העיניים"

11. שירה אליצור

כמה עוקבים: 1.3k
מה רואים:
"שירצור" היא אשת הקריאייטיב הכי משוגעת במגזר אז תתכוננו. רואים צחוקים, לוקים מגוונים, המצאות ויזמות, וים של צבעוניות. פה ושם אפשר למצוא גם גלישה על סקייטבורד וגלישת גלים.
מילה שלנו:
הכרישים בחוץ? אנחנו דווקא בפנים!

12. אמיר מויאל

View this post on Instagram

🤷🏼‍♂️

A post shared by Amir Moyal (@amirmoyal) on

כמה עוקבים: 8.8k
מה רואים:
משחקי מילים כמו בפייסבוק, רק באינסטגרם. אם אתם כבר שם אז למה לא? ועל הדרך מרוויחים סטוריז. מה יש בסטורי? גם משחקי מילים!
מילה שלנו:
לפני שהוא יחליף שם משפחה הוא הולך להכריז "אמיר מויאל"?

13. יעל רוזמרין

כמה עוקבים: 2.7k
מה רואים:
עוד פעם אופנה אבל הפעם עם טוויסט – יעל משתפת בתהליכי ההכנה, מהמחשבה, העיצוב, ועד התוצרים והאריזה.
מילה שלנו:
גם האיורים מדהימים

14. רחלי שלו

כמה עוקבים: 5.7k
מה רואים:
איורים, תמונות של רחלי וגם של הילדים, סטורי מהחיים, והכי שווה – סרטוני הדרכה של איור (ושל קשירת מטפחות. סתם) לגדולים וגם לקטנים.
מילה שלנו:
החיים ללא ספק נראים טוב יותר באיורים

15. דניאלה שרביט

View this post on Instagram

האמת כשאני חושבת על זה אני צוחקת😅😅😅 אז מה בגדול רצינו? 3 ימי חופש ..להרגע,ולחזור לילדים בכוחות מחודשים. שבוע שעבר הזמנתי לנו מלון בים המלח,ראיתי שיש לי 3 ימים פנויים ואמרתי זה בדיוק הזמן! אני אורזת לנו מזוודה,משלמת לאחותי סכום סימלי שתשמור על הילדים שיהיה לה כיף(: ויוצאים לדרך ב6 בבוקר…הנסיעה עוברת סבבה לא ארוך ומתיש,ומגיעים למלון…הגענו בערך ב8:00 ובאנו לעשות צ׳ק אין ..אמרנו לבינתיים עד שנקבל את החדר ניהיה בבריכה וכו׳ ואז הפקידה בקבלה אומרת לי תגידי לי שוב את השם?ואני אומרת לה דניאלה שרביט…היא מחפשת שוב ולא מוצאת ״אין לכם הזמנה״ אמרתי לא יכול ליהיות והראתי לה את האישור הזמנה-היא לא ידעה איך להגיד לי את זה😂 ״חמודה את הזמנת אצלנו חדר אבל לחודש נובמבר״😱 ואני לא יכולה לקבל אותך היום המלון בתפוסה מלאה הייתי בשוק😂איך לא שמתי לבב!!! יצאנו מהמלון והתחלנו ללכת ברגל לחפש מלון אחר😅תוך כדי נכנסתי לאתר באינטרנט לחיפש מלון בדקה ה99.9999999 ומצאתי…שילמתי ובאנו לקבלה של המלון ,ופתאום סתם עניין אותי אז שאלתי את הפקידה בקבלה: ״תגידי אם הייתי רוצה להזמין דרכך חדר היה עולה אותו דבר״? והיא בודקת ואומרת לי ״ לא רוצה לבאס אותך אבל היה עולה לכם 500 שח פחות😫״ (ואין אפשרות לבטל את ההזמנה באתר כי זה באותו יום) קיצר התבאסנו קצת ואז אמרתי ״יאלה הכל לטובה״ מפה לשם אנחנו כבר אוטוטו חוזרים הביתה ועד עכשיו אני מגחכת לעצמי על הסיטואציה😅 אז ים המלח לדעתי? למבוגרים, או לאנשים שמחפשים שקט בלי לצאת מהמלון… אין פה מסעדה טובה אחת כשרה-הזוי בעיניי!! חשבתי שהקניון הוא ללא מעמ-ומסתבר שכך היה ופשוט ביטלו את זה…קיצר לא להיט😂 אבל נרגענו נהננו סך הכל ליהיות רק אנחנו שנינו לבד וזה מה שחשוב❤️ והייייי ה01.09 קרוב מתמיד 😎 מאחלת לכולם שנת לימודים מוצלחת ומשגשגת💃🏽

A post shared by makeup&hairstyle דניאלה שרביט (@danielasharvitt) on

כמה עוקבים: 64.3k
מה רואים:
דניאלה היא מאפרת ומסרקת אז בהתאם רואים איפורים ותסרוקות, אבל המשפחה גם מככבת ויש אפילו סטורי בשביל צ'יקו הכלבלב החמוד.
מילה שלנו:
"היא מראה גם איך לקשור מטפחות?" אתם בטח שואלים. כן.

16. יאיר יעקבי

כמה עוקבים: 1.2k
מה רואים:
תמונות מהופעות ומהחיים, בדיחות שרק דתיים יבינו וגם כאלה שלא, ונותנים הצעות בסטורי לטור השבועי
מילה שלנו:
לא לקניבלים דתיים

17. שירה בר לב עמרם

כמה עוקבים: 14.2k
מה רואים:
קודם כל רואים חיוכים. חיוכים באופנה, חיוכים בעיצוב הבית, חיוכים בסטורי כשהבעל שוטף כלים, וחיוכים עם קישורים סופר שווים למוצרים לקנייה.
מילה שלנו:
OMG יש גם טיקטוק!

18. אבישג שאר ישוב

כמה עוקבים: 25.8k
מה רואים:
עוגות ופרחים. בדרך כלל היא אחראית על העוגות ובן הזוג על הפרחים, אבל בכל מקרה היא מצלמת, ומצלמת נהדר. המתכונים (לעוגות, לא לפרחים) בסטורי
מילה שלנו:
זה הפרופיל רק של העוגה לשבת, נסו גם את הפרופיל הפרטי

23
מוקצה | פחות
פחות
62

מה רצית לומר?