חדר בריחה חדש ואינטראקטיבי הוא בדיוק הפעילות שמתאימה לכם לתקופה הזאת של הקורונה. אה, זה גם בול לתשעת הימים. צריך יותר מזה? בכנות לא

בטח כבר שיחקתם בחדר הבריחה הוירטואלי הקודם שלנו "סלפי בכותל", ואם לא – אתם יודעים מה, אולי באמת הגיע הזמן. עכשיו אנחנו לגמרי גאים להציג לכם את חדר הבריחה השני שלנו, מתקדם ואינטראקטיבי – "הבריחה מטיטוס".

זה הפוסטר. תראו כמה נאה הוא.

הסיפור הוא פשוט: אנחנו נמצאים בסוף ימי בית שני. הרומאים צרים על העיר באלפיהם כבר במשך תקופה ארוכה, אנשי ירושלים רעבים ללחם ומים. תוסיפו לזה את קבוצות הבריונים שהשתלטו על העיר – ותבינו שהמצב לא טוב בכלל. אתם צריכים להצליח להוציא את רבן יוחנן בן זכאי מהעיר, כדי שייפגש עם הקיסר הרומאי.

אינטראקטיבי לפנים

אתגרים אינטראקטיביים

נשמע פשוט? אתם הולכים לגלות שזה לא פשוט בכלל. תצטרכו להתגבר על רצף של חידות ואתגרים בתוך עולם אינטראקטיבי מגניב לאללה שבנינו במו ידינו. במהלך המשחק תתלווה אליכם בסרטונים דמותו של שמעון בן ערך, העוזר של רבן יוחנן שייתן לכם הנחיות וכיוונים. ואם תתקעו – תוכלו להיעזר בשמעיה בן בוטא בוט העזרה הגאוני שלנו.

הופה הופה חיילים מאירופה

תשובות לשאלות נפוצות

האם יש צורך בידע מוקדם כדי להצליח?

אין צורך בידע מוקדם כדי לפתור את החידות, הכל מתבסס על חשיבה והיגיון. עם זאת, יכול להיות שתצטרכו דף ועט כדי לפתור חלק מהחידות.

מה צריך כדי לשחק?

כל מה שתצטרכו זה מחשב פשוט עם חיבור לאינטרנט ורמקולים. ניתן לשחק גם עם מכשיר נייד – אבל לפעמים זה גורר בעיות טכניות שיפגמו בחוויה ואנחנו לא ממליצים על כך.

איך משחקים יחד ומתחרים אחד בשני?

כל קבוצה (רשות מקומית, קהילה או קבוצת חברים) שרוכשת את המשחק, קובעת יחד איתנו תאריך ושעה, ומקבלת לינק ייחודי שנראה ככה: titus.mooktze.co.il/YourName. בשעה הייעודה לינק המשחק ייפתח והמשחק יתחיל.

לאילו גילים המשחק מתאים?

אנחנו ממליצים לשחק בקבוצות של 2-4 אנשים או בפורמט משפחתי. המשחק מתאים לכל המשפחה, החל מכיתה ה' ועד מבוגרים (ילדים מתחת לגיל 12 אולי יצטרכו עזרה קלה בתפעול, ובכלליות כדאי לכם לשחק יחד איתם!)

כמה זמן אורך המשחק?

כיוון שמדובר במשחק מאתגר, הטווח הוא רחב ותלוי כמה זמן לוקח לכם לפצח את החידות. הזמן הממוצע הוא כ-50 דקות, כשהטווח הוא בין 35 דקות ל75 דקות.

מה קורה אם נתקעים במשחק?

החידות מאתגרות וכל אחד מאיתנו יכול להתקע. כיוון שהמשחק נועד להנאתכם, במהלך כל המשחק תוכלו לתקשר עם בוט הרמזים שלנו ולבקש רמזים. אם הבוט לא יצליח לעזור לכם, ותרצו עזרה נוספת, תוכלו לפנות בכל זמן המשחק לתיבת מייל העזרה שלנו titus@mooktze.co.il 

בלי ספויילרים רק טעימה

כמה זה עולה ואיך מזמינים פעילות נהדרת שכזאת?

אז ככה. אם אתם משפחה שרוצה לשחק או קבוצת חברים, כל מה שעליכם הוא להזמין את מספר כרטיסי המשחק שאתם רוצים ממש כאן. העלות היא 40 ש"ח למחשב (כלומר – משפחה שמשחקת יחד במחשב אחד צריכה כרטיס אחד).

אם אתם קבוצה גדולה (מעל 30) או רכזי קהילה, תרבות נוער או חינוך, מוזמנים לפנות אלינו למייל titus@mooktze.co.il או לרחלי בטלפון 054-4771037 ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

147
מוקצה | פחות
פחות
16

מה רצית לומר?